Znamy terminarz

Koszaliński Okręgowy Związek Piłki Nożnej przedstawił terminarze rozgrywek Klasy A na sezon 2016/17.

Zmagania w tej klasie rozgrywkowej ponownie będą toczyć się w czterech grupach. Wobec tego doszło do zmian w składzie poszczególnych grup. Podobnie jak w poprzednim sezonie, nasz zespół będzie rywalizować w grupie drugiej. W nadchodzącym sezonie grupa ta będzie liczyć dziesięć drużyn. W porównaniu z poprzednim sezonem, w grupie tej zabraknie takich zespołów jak Jedność-Ikar Krosino i Kotwica Kołobrzeg (zagrają w klasie okręgowej), a także Graf Bukówko, Głaz Tychowo i Gryf Dobrowo, które będą występować w grupie trzeciej. "Nowym" zespołem jest spadkowicz z klasy okręgowej - Jantar Siemyśl.

Zmagania rozpoczną się 28 sierpnia, jednak pierwsze spotkanie naszej drużyny ze względu na wesele jednego z zawodników zostało przełożone na 30 października. Tym samym sezon rozpoczniemy czwartego września wyjazdowym meczem z Wichrem Rąbino. Tydzień później na swoim boisku podejmiemy Derby Karścino. Potem czekają nas kolejno spotkania z: Syreną-Grot Rymań (18 września, dom), Reskiem Karcino (25 września, dom), Płomieniem Pobłocie Wielkie (2 października, dom), Jantarem Siemyśl (9 października, wyjazd), Husarią Tymień (16 października, dom), Huraganem Bierzwnica (23 października, wyjazd) oraz wcześniej już wspomniany pojedynek z Grotem Gorawino.