Druga wygrana w sezonie

Pierwszy zespół naszego klubu odniósł drugą wygraną w nowym sezonie. Po wyjazdowym zwycięstwie nad Wichrem Rąbino, tym razem nasza drużyna ograła na swoim boisku Derby Karścino 2:1.

Wraz z pierwszym gwizdkiem nasz zespół ruszył do ataku. Kibice zgromadzeni przy boisku w Mierzymie nie musieli długo czekać na otwarcie wyniku tego spotkania. Już w 5 minucie meczu, Adrian Filipowicz pewnym, plasowanym strzałem zdobył bramkę zza pola karnego. Kilka minut później ten sam zawodnik wbiegł z piłką w pole karne, po czym był faulowany i arbiter główny bez wahania wskazał na wapno. Do jedenastki podszedł Czarek Brzostko i silnym strzałem umieścił piłkę pod poprzeczką. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

W drugiej połowie, drużyna gospodarzy cofnęła się do obrony. Goście konstruowali akcje ofensywne, chcąc odwrócić losy spotkania. Przyjezdni doczekali się bramki kontaktowej w  65 minucie meczu. Nasza drużyna dzięki determinacji i walce do samego końca, utrzymała korzystny rezultat.

Wicher Mierzym - Derby Karścino 2:1 (2:0)