Porażka z Syreną

Pierwszy zespół naszego klubu doznał pierwszej porażki w nowym sezonie. Nasza drużyna uległa na swoim boisku Syrenie-Grot Rymań 1:2.

Pierwsza część spotkania nie przebiegała po myśli naszego zespołu. Nasza drużyna miała olbrzymie problemy kreacją akcji i co za tym idzie, ze stwarzaniem sytuacji do zdobycia gola. W tej części sposobu na bramkarza rywali szukali Adrian Filipowicz i Czarek Brzostko. Po drugiej stronie boiska po dwóch błędach defensywy goście dwukrotnie poważnie zagrozili bramce naszej drużyny. W jednej z nich piłkę z linii bramkowej w ostatniej chwili wybił golkiper naszego zespołu, Przemek Jagielski.

Już w pierwszych minutach po zmianie stron nasza drużyna w przeciągu trzech minut straciła dwa gole i była zmuszona do odrabiania strat. To wyraźnie pobudziło nasz zespół. Od tej chwili widzieliśmy na murawie zupełnie inną drużynę. Dość szybko kontaktową bramkę zdobył Czarek Brzostko. Defensywa gości miała sporo pracy. Dobrą okazję do strzelenia gola miał również Radek Jagielski. W końcówce spotkania nasz zespół egzekwował wiele rzutów wolnych z okolic 18-20 metrów od bramki rywala. Niestety rezultat nie uległ już zmianie.

Porażki doznali także juniorzy naszego klubu, którzy w Polanowie ulegli swoim rówieśnikom z miejscowego Gryfa 0:4.