Wygrana w Bierzwnicy

W niedzielę nasze zespoły rozegrały kolejne spotkania o ligowe punkty.

Pierwsza drużyna udała się do Bierzwnicy, gdzie rywalizowała z miejscowym Huraganem. W pierwszej połowie więcej groźniejszych okazji do strzelenia gola stworzyli sobie gospodarze. Szczególnie po stałych fragmentach gry w polu karnym naszego zespołu kilkakrotnie doszło do niebezpiecznych spięć, które mogły zakończyć się stratą bramki. Nasza drużyna odpowiedziała minimalnie niecelnym strzałem Mateusza Nowocienia oraz uderzeniami głową Łukasza Mudryka i Emila Imioły.

Po zmianie stron więcej z gry miał nasz zespół. Na efekty nie było trzeba długo czekać. Po znakomitym dośrodkowaniu z rzutu rożnego w wykonaniu Mateusza Nowocienia, głową piłkę do siatki posłał Łukasz Mudryk. Gospodarze odpowiadali strzałami z dalszej odległości. Po jednym z nich, z rzutu wolnego, między słupkami doskonale interweniował Przemek Jagielski. W końcówce spotkania po szybkiej kontrze i błędzie bramkarza, rezultat ustalił Adrian Filipowicz. Nasz zespół wygrał ostatecznie 2:0.

Niestety nie powiodło się naszej drużynie juniorów, która na swoim terenie uległa LZS-owi Kowalewice 1:7. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Dawid Krasuski.