Porażka na zakończenie

Porażką zakończył jesienne zmagania pierwszy zespół naszego klubu.

W zaległym meczu z pierwszej serii gier, nasza drużyna zmierzyła się na swoim boisku z Grotem Gorawino. Był to pojedynek o trzecie miejsce w tabeli po pierwszej części sezonu. Spotkanie lepiej ułożyło się dla gości, którzy objęli prowadzenie po dwunastu minutach gry. Po indywidualnej akcji, znakomitym strzałem z ponad dwudziestu metrów popisał się Patryk Wyszyński. Po chwili nasz zespół mógł wyrównać, lecz w dogodnej sytuacji wprost w bramkarza uderzył Michał Dobrowolski. Kilka chwil później piłkę do siatki posłał Czarek Brzostko, jednak arbiter dopatrzył się faulu gracza naszej drużyny i gol nie został uznany. W końcówce tej części w polu karnym naszego zespołu doszło do sporego zamieszania. Defensywa naszej drużyny nie potrafiła oddalić gry od własnej bramki i po jednym z "re-dośrodkowań", z bliskiej odległości piłkę do siatki posłał Karol Surkont.

Po zmianie stron przewagę optyczną posiadał nasz zespół, z kolei goście przeprowadzali bardzo groźne kontry. Klarownych sytuacji strzeleckich jednak brakowało i rezultat spotkania nie uległ już zmianie.

Nie powiodło się również naszej drużynie juniorów. W meczu, w którym rywalem był Bajgiel Będzino, nasz zespół uległ 0:2. W sobotę młodzi gracze naszego klubu zakończą rundę jesienną wyjazdowym spotkaniem z Wiekowianką Wiekowo.