Trzy po trzy

Trzy mecze i trzy zwycięstwa - to bilans naszych zespołów podczas minionego weekendu.

W sobotę o ligowe punkty mieli rywalizować juniorzy oraz trampkarze. Mieli, ponieważ przeciwnik naszych trampkarzy - Jantar Korlino, nie przyjechał na spotkanie i rezultat pojedynku zostanie prawdopodobnie zweryfikowany jako walkower na korzyść naszego zespołu. O niespodziankę postarali się juniorzy, którzy pokonali czołową drużynę rozgrywek, Saturna Mielno 3:1.

Cenną wygraną odniósł w niedzielę pierwszy zespół, który podejmował Huragan Bierzwnica. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny 3:0. W pierwszej połowie dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Andrzej Więckowski, a po zmianie stron rezultat ustalił Mateusz Nowocień.